Jdi na obsah Jdi na menu
 


2011 25.11. Nehoda osobáku mezi Javorníkem a Travnou

Po necelé dvou měsíční pauze od výjezdů nás KOPIS Olomouc vyslal na dopravní nehodu osobního vozidla, které mělo skončit mimo silnici v tří metrovém srázu. Na místo jsme krátce před 13 hodinou vyjeli s vozem CAS K25 L-101 v počtu 1+4. Po příjezdu na místo jsme nalezli osobní vozidlo KIA, které leželo na boku mimo silnici. Provedeným průzkumem jsme zjistili, že ve vozidle ani jeho okolí nikdo není. Z vozidla nic nevytékalo, proto jsme pouze odpojili akumulátor a vyčkali jsme příjezdu Policie ČR a jednotky HZS Jeseník. Silnice v místě nehody byla silně namrzlá, proto jsme přes PČR nechali povolat cestáře na provedení posypu.  Po chvíli se na místo dostavil řidič vozidla. Viditelně zraněný nebyl a prohlídku od zdravotníků odmítal. Na jeho žádost jsme mu vytáhli doklady od vozidla a poskytli jsme mu teplo našeho vozidla. Na místo se dostavila jednotka HZS Jeseník s vozidli RZA Land Rover a AV 14 T-815. Po zadokumentování nehody Policií ČR jsme vozidlo převrátili zpět na kola a pomocí AV 14 bylo vozidlo vytaženo zpět na cestu. Odtud bylo odtlačeno na krajnici. Tímto pro nás práce na místě skončila a odbrali jsme se zpět na základnu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

majáky

(Martin Tonhauser, 29. 2. 2012 15:54)

Všiml sis dobře. Je to ledková rampa a ledkové svítilny na přední masce. Ovládačka k majákům je původní. U dodavatele jsme pouze žádali o přechodku na kabelu vedoucím mezi rampou a ovládací skříňkou. Montáž zvládnul šikovný autoelektrikář z naší dílny.

nehoda

(jan taufer, 28. 2. 2012 14:19)

ahoj chlapy všiml sem si že máte nové majáky na autě byla složitá instalace jo ta auto nehoda vypadala stražně kde to přesně bylo